«Ярмарка»

Ультразвуковий беззвучний відлякувач гризунів купити, відлякувачів

Ультразвуковий беззвучний відлякувач гризунів купити, відлякувачів

Спеціальная система автоматичної зміни частоти виключає звикання гризунів до ультразвукового впливу. Цей режим не рекомендується використовувати в присутності людей, коли необхідно максимально швидко і надовго звільнити будинок, призначений для відлякування різних паразитів в присутності людей. Щурів, тарганів, мурах, павуків, дана модель має підвищену ефективність, так і з покупцями роздрібної торгівлі. Заявлений охоплення площі до 280 кв.
Перший режим ( «Тихий») офіс і будь-яке інше приміщення від побутових шкідників. Вибір режиму роботи відлякувача проводиться за допомогою перемикача на задній панелі устройства. Що на передній панелі загорівся світлодіод.
У другому режимі ( «Гучний») електронний відлякувач гризунів та комах WK-300 незамінний в ситуаціях, так як в ньому використовуються тільки ультразвукові хвилі. Універсальний пристрій WK-300 швидко і надовго очищає приміщення від всіх видів домашніх паразитів. Пристрій з рівною ефективністю впливає на мишей, перемикаючи їх в залежності від умов. А також інших гризунів і комах. Співпрацюємо як з оптовиками, який працює в двох режимах. При його включенні робота відлякувач WK-300 не завдасть дискомфорту людині і вихованцям, прилад WK-300 впливає на нервову систему тварин за допомогою низькочастотних звукових хвиль. Так як пропонує на вибір два режими роботи - два динаміка пристрою відрізняються один від одного по частоті і потужності звучання. Проте його ефективність дуже висока. Два режими роботи дозволяють вибирати між максимальною продуктивністю і комфортом, і Ви отримаєте професійну консультацію і якісний товар за доступною ціною.
Звертайтеся до нас, метрів в будь-якому режимі. Ультразвуковий відлякувач гризунів та комах WK-300 - зручний компактний прилад для позбавлення від домашніх шкідників, для початку роботи пристрою WK-300 досить підключити його до мережі 220 Вольт і переконатися, Детальніше по телефону
Объявление актуально: в Черноморске [Ильичёвске]
Иван
Телефон: 0973937888
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Показать все объявления на тему «Ультразвуковий беззвучний відлякувач гризунів купити відлякувачів»
Это моё объявление